Zadzwoń

+48 531 147 917

Jesteśmy do dyspozycji

Sobota - Niedziela ZAMKNIĘTE

Pn - Pt 8:00 - 18:00

Zapraszamy

 

Tłumaczenia z języka esperanto

TŁUMACZENIA PISEMNE I USTNE

Esperanto jest najczęściej używanym międzynarodowym językiem pomocniczym, stworzonym przez L. L. Zamenhofa, polsko-żydowskiego okulistę pod pseudonimem, pod koniec XIX wieku.

tłumaczenia z języka esperanto

Celem Zamenhofa było stworzenie łatwego i elastycznego języka, który miałby służyć jako uniwersalny drugi język dla wszystkich do wspierania pokoju i międzynarodowego zrozumienia.

Są trzy powody, dla których powinniśmy wybrać Esperanto zamiast angielskiego.

1) Esperanto jest jednym z najłatwiejszych języków świata. Tak, łatwiejszy niż angielski.

2) Esperanto powinno służyć jako drugi język, czyli pierwszy uczony język a nie zastąpić wszystkie języki świata. W taki sposób Esperanto wspiera różnorodność językową świata, nie jak często to wygląda w przypadku języka angielskiego.

3) Ucząc się języka angielskiego jesteśmy dyskredytowani; dlaczego musimy uczyć się języka innej nacji, podczas gdy na przykład angielski nie robi nic, nie wydaje pieniędzy i 10 lat studiowania, a my nadal nie jesteśmy w stanie mówić po angielsku tak dobrze jak Brytyjczycy, którzy czasami nawet nas zniechęcić z powodu naszego angielskiego.

Niestety jego cel nie został zrealizowany, ale nie dlatego, że nie jest to dobry pomysł, ale ze względu na politykę. Nikt nie płaci za nauczanie esperanto, a kraje, które mają główną potęgę polityczną na świecie, nie chcą, aby esperanto było językiem międzynarodowym.

Dziś esperanto jest używane przez około 2 miliony ludzi na całym świecie.

Istnieją również oryginalne książki i tłumaczenia na esperanto. Są koncerty, zespoły muzyczne, festiwale, kongresy, konferencje, a nawet wycieczki turystyczne w języku esperanto.

Dlatego nasza szkoła specjalizuje się również w esperanto. Moje studia języku esperanto oraz moje certyfikaty znajomości języka zagwarantują Państwu profesjonalną jakość zleconych tłumaczeń.

FORMULARZ WYCENY

tłumaczenia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lingve de Szabolcs Szilva z siedzibą przy ul. Smoczej 16/101, 01-027 Warszawa, w celu przygotowania wyceny i realizacji zamówienia. W związku z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy o zapoznanie się ze szczegółami dotyczącymi ich przetwarzania.

1. Dokumenty do wyceny można wysłać przez mail albo przez formularz wyceny.
2. Do wyceny wystarczy skan lub zdjęcie dokumentu.
3. Może to być również plik tekstowy najlepiej w formacie .pdf.
4. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego.